Odpowiedź na pytanie: „Jak zrobić biznes z familo” znajdziesz w poniższej prezentacji.

 

 

Jest to nagranie z prezentacji na żywo i może nie wszystko zaraz zrozumiesz (tak naprawdę nie trudno jest zrozumieć). Na pocieszenie powiem Ci, że osoby już zaangażowane w biznes z familo, też nie od razu wszystko rozumieją. Dlatego systematycznie uczestniczą w prezentacjach na żywo. Do czego zachęcam i Ciebie.

 

Prezentacje na żywo prowadzone są przez osoby z zarządu firmy. Masz więc bezpośredni kontakt z nimi. I bezpośrednio im możesz zadawać pytania na tematy niezrozumiałe dla Ciebie. To da Tobie pewność, że na nurtujące Cię Pytanie otrzymasz właściwą odpowiedź.

 

Ode mnie też otrzymasz właściwą odpowiedź. Jestem zawsze na bieżąco w temacie i zawsze przy najmniejszej wątpliwości dociekliwie zadaję pytania. Nie dla siebie ale dla osób, które są w moim zespole partnerskim. Oczywiście, Ty nie musisz w to wierzyć. Wiemy przecież, jakimi jesteśmy niedowiarkami.

 

A propos niedowiarków. Byłoby cudownie gdyby Polacy byli większymi niedowiarkami tam, gdzie przedstawia im się szybkie i wielkie pieniądze. Szczególnie wtedy, gdy najpierw sami muszą zainwestować w coś. Choćby np. w kupno jakiegoś produktu, którego nie potrzebują. Albo większe kwoty z nadzieją szybkiego zysku. Ostatnio widziałam, jak ludzie inwestowali duże kwoty w coś, czego na polskim rynku jeszcze nie ma, ale jest obietnica, że będzie. Jest to efekt zagrywek na ludzkich emocjach. Ale to nie temat na ten post. Wróćmy więc do tematu;

 

Jak zrobić biznes z familo?

 

Biznes z familo to sklep familo, gdzie każdy Partner ma za zadanie zadbać o przypływ klientów do jego sklepu. Ale też sam staje się klientem sklepu familo. Może kupować co chce i kiedy chce. bez żadnych zobowiązań.

 

KLIENT
Osoba zaproszona poprzez link partnerski lub numer polecającego

✓ Szeroka gama produktów w konkurencyjnych cenach

✓ Codziennie ok. 2000 produktów w promocji i wyprzedaży

✓ Program Lojalnościowy – zwrot z własnych zakupów,
(cash back) 40% wartości ZDP

 

Twój klient od Ciebie powinien się dowiedzieć, że w przyszłości może swoje zakupy robić znacznie taniej. Wystarczy, że sam zostanie partnerem.

 

Klienta nie interesuje temat „Jak zrobić biznes z familo” ?

 

Jeżeli jest to klient, który systematycznie robi zakupy w Twoim sklepie za min. 40 zł./m to możesz, a nawet powinieneś zainteresować go tematem jak w przyszłości robić zakupy w sklepie familo znacznie taniej, z wysokimi rabatami.

✓ Program Lojalnościowy – zwrot z własnych zakupów,
(cash back) 40% wartości ZDP

✓ 20% ZDP – z zakupów swoich Klientów

 

Wystarczy tylko powiadomić swojego klienta, że może on odnosić korzyści robiąc systematycznie zakupy. Wystarczy tylko by zdobył link polecający i kod rabatowy, by móc polecać swoim znajomym sklep familo.

 

W ten sposób Twój klient, nawet nie będąc zainteresowany robieniem biznesu z Familo, stworzy sobie w nim bazę klientów, która w dalszej lub w bliższej przyszłości, pozwoli mu szybko zrobić biznes. Jeżeli zdarzy się tak, że będzie mu to potrzebne.

 

Wystarczy tylko mieć w familo status Partnera, by móc korzystać z wszystkich jego przywilejów.

 

Partner to Osoba, która chce robić zakupy w sklepie z dodatkowymi rabatami. Wystarczy wówczas, że go poleca. Jeśli poleca swoim znajomym w realu (daje im wówczas link do sklepu; https://www.familo.com/ i Kod Rabatowy; 25175.
Jeśli poleca sklep swoim znajomym w internecie daje im swój reflink.

 

Najlepiej jednak delikatnie zapytać klienta, czy jest zainteresowany możliwością uzyskiwania wysokich rabatów, albo dodatkowym zarobkiem – ok. 5000 zł/m.

 

Jeżeli zaś Twojego klienta kiedykolwiek zainteresuje temat; „Jak zrobić biznes z familo”, możesz zaprosić go na poniedziałkowy webinar (prezentacja na żywo) I ja Ciebie zapraszam, no przecież zainteresowałeś się biznesem – Prawda? Zaloguj się przed godziną 20:00. Aby się zalogować wpisz swoje imię i nazwisko.

 

Jak zdobyć status Partnera?
 
Zrób pierwszy krok. Pakiet szkoleń wykupujesz tylko raz i już na zawsze masz uprawnienia partnera. Zapraszam.

 
Jak zrobić biznes z familo

 

Osoby niesłyszące zapraszam na stonę: Współpraca z familo

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *