Witam cię Drogi Czytelniku na mojej stronie i dziękuję, że tu jesteś.

 

Nazywam się Grażyna Siuda. Zaistniałam w internecie jako Grażyna Preska i tak już zostało. Znajomi tak mnie rozpoznają i odnajdują. Nie zmieniam więc tego.

 

Od kilku lat działam w internecie w różnych programach partnerskich. Od 10 stycznia 2013 roku głównie w Familo.

 

To moje nie tyle praca, ile moje hobby. Robiąc to, co lubię zarabiam lekko, łatwo i przyjemnie i pokazuję innym, że to, co mogę robić ja, mogą i oni.

 

Raczej nie lubię projektów MLM, gdzie wciska się ludziom produkty czy usługi, wmawiając im, że bez nich nie mogą się obejść. Nie lubię nikomu wmawiać, że potrzebują tego, bez czego z powodzeniem mogą cieszyć się życiem.

 

Wychodzę z założenia, że nikt nie potrzebuje tego, co mu polecam, jeżeli on sam nie uzna, że to jest dobre dla niego. Dlatego staram się tylko zachęcić do poznania tematu i do przemyślanej, świadomej decyzji. Zachęcić, może nawet nakłonić można, ale mam pełną świadomość, że to może się udać tylko w stosunku do osób, które tego potrzebują. I tak jest dobrze. Świadomy wybór tego, czego chcemy.

 

Moim celem jest pokazywać innym osobom to, co moim zdaniem jest dobre i pomocne w tych trudnych czasach.

 

Tę stronę poświęcam w dużej mierze jednemu tematowi. Jest to sklep internetowy „Familo” i wszystko, co się z nim wiąże.

 

Familo jest dobre dla mnie, dla mamy prowadzącej dom przy np. 3-ce dzieci, dla pana i pani mających własne biznesy, dla rencisty i emeryta, dla osoby niesłyszącej, czy w inny sposób niepełnosprawnej, a nawet dla osób młodych. Każda z tych osób odnajduje tu inny swój cel.

 

Każda z tych osób z innych przyczyn uważa familo za najlepszą rzecz jaką mogli dostać. Twierdzę to na przykładzie osób, które są już z nami.

 

Zakupy, Wygoda, Oszczędność, Czas, Zarabianie. Co Ty znajdziesz dla siebie w Familo?

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za przeczytanie.

 

 

Można pisać do mnie z zapytaniami:

Dla szybszej odpowiedzi na pytania można pisać do mnie na skype: grazynapreska

 na komunikator facebooka.

 lub na e_maila: cangu@o2.pl – z tematem familo