współpraca z familo

 

Współpraca z familo to innowacyjny projekt oszczędzania i zarabiania na własnych i grupowych zakupach. Sklep internetowy familo, dzieli się zyskiem (ZDP) z obrotów.

Klient, którego nie interesuje współpraca z familo rejestruje się bezpłatnie i robi zakupy jak w innych sklepach internetowych. Kupuje, co chce i kiedy chce.

 

KLIENT – otrzymuje cash back z własnych zakupów,

 

Współpraca z familo to przywilej każdego klienta zarejestrowanego w sklepie. familo.

Współpraca z familo pozwala generować rabaty i zarabiać.

 

PARTNER – zakupy z 90% rabatem / miesc. dochód ok. 5.000 zł + BONUSY

PROMOTOR – zakupy z 90% rabatem / miesc. dochód ok. 30.500 zł + BONUSY

 

UNIKATOWE CECHY FAMILO

 

✓ eMoneta – wewnętrzna waluta rozliczeniowa, używana w sklepie.

✓ ZDP – Zysk Do Podziału. Jest to określona wartość, przypisana do każdego produktu. Wartość ta, dzielona jest pomiędzy osobami dokonującymi zakupów.

✓ RABATY DO 90%

✓ DODATKOWY DOCHÓD

 

Współpraca z familo –  Zalety i cechy

 

Osobom przedsiębiorczym umożliwiamy uzyskanie dochodu w branży e-commerce w prosty i bezinwestycyjny sposób.

Współpraca z Familo daje klientom możliwość zarabiania na własne zakupy.

Klient zakłada „Konto osobiste” dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej lub „Konto firmowe” dla podmiotów gospodarczych.

Prosty system poleceń sprawia, że współpraca  pozwala w sposób łatwy generować dochody na podstawie obrotów Twojej grupy zakupowej.

Możliwość uzyskania rabatów do 90% wartości własnych zakupów.

— Wygenerowane eMonety, wykorzystywane w formie rabatów (do 90 %) na zakupy w sklepie familo, nie podlegają opodatkowaniu.

— Zamiana eMonet na złotówki (zlecenie wypłaty na konto bankowe) jest to dochód i podlega opodatkowaniu.

 

Najkrócej mówiąc, współpraca z familo to marketing, reklama sklepu internetowego, która przyczynia się do wzrostu klientów. Każdy zaproszony przez Ciebie klient, znajdzie się na stałe w twoim zespole konsumenckim.

Jeżeli klient zainteresuje się współpracą z familo, w każdym momencie może zrobić to, co robią osoby, które od pierwszej chwili interesuje współpraca. Wykupić pakiet szkoleń. W ten sposób klient staje się partnerem, otrzymuje reflink (link polecający) i może rozpocząć polecanie sklepu, a także zapraszać inne osoby do współpracy.

Celem partnera jest budowanie zespołu partnerskiego. Duża grupa partnerska to etap docelowy, lecz nie ostatni. Osoba decydująca się na zarabianie z familo może, tak na początkowym etapie jak i później. (kiedy sama zdecyduje) podjąć współpracę jako promotor.

Aby zostać promotorem należy być już partnerem i zdecydować się na comiesięczną opłatę abonamentu w kwocie 49 zł. Współpraca Promotora kładzie na niego więcej obowiązków, aniżeli na partnera. Promotor tworzy sobie dwa zespoły. Zespół partnerów i zespół promotorów. Dla osoby, która już ma partnerów, abonament promotora jest  niższy o 90%. Dochody zaś znacznie wyższe.

 

Więcej o dochodach można się dowiedzieć Tutaj

 

Współpraca z familo – obowiązki partnera.

 

✓ Każdy klient, w każdym momencie może rozpocząć współpracę z familo.

 

✓ Warunkiem podjęcia współpracy jest dokonanie zakupu pakietu szkoleń, przy czym może to być pierwszy zakup w sklepie. Zakupem tym, klient potwierdza swoją gotowość do współpracy z familo.

 

✓ Pierwszym i podstawowym obowiązkiem partnera jest polecanie sklepu familo. Chcąc zarabiać  dbasz o przypływ klientów. Ty i Twój zespół partnerów. Jednakże aby generować wysokie rabaty i dochody należy zapraszać do familo partnerów i zainteresowanym pomagać wejść na etap promotora.

 

✓ Naturalną rzeczą jest, że aby korzystać z podziału zysków z obrotów, należy się do tych obrotów przyczyniać. To oznacza, że partner i promotor mają obowiązek robić zakupy w familo.

Za miesiąc w którym partner nie zrobi żadnych  zakupów, nie otrzymuje zysków.

 

✓ Partner musi robić zakupy w Familo za minimum 40 zł./m
Promotor zwolniony jest od obowiązku zakupów  – rolę tę spełnia jego comiesięczny abonament (szybko może to być tylko ok 4 zł./m). Jest to duże ułatwienie dla początkujących promotorów, dla których współpraca z familo, to przede wszystkim źródło stworzenia sobie stałych i wysokich dochodów. Zaawansowany promotor szybko zorientuje się, że bardziej opłaca mu się kupować dostępne produkty w familo, niż w innych sklepach.

 

Współpraca z familo powinna być świadomą, opartą na wiedzy, przemyślaną decyzją. Dlatego też zapraszamy na spotkania informacyjne (webinary) pod adresem http://gvowebcast.com/conference,familo, które odbywają się w poniedziałki i w środy o godz. 20:00.

 

Jeżeli interesuje Cię współpraca z nami, przed webinarem poznaj prezentację w formacie PDF i przygotuj sobie pytania na webinar.  Łatwiej i szybciej zrozumiesz prezentacje na żywo i będziesz swiedział/a o co pytać.

 

Familo określa warunki na jakich możesz zarabiać, obowiązki sam/a sobie nakładasz – pracujesz,  zarabiasz i robisz tanio zakupy. Familo to Twój biznes, sklep familo to Twoje narzędzie pracy – zadbaj o napływ klientów do Twojego sklepu. Jak będziesz o swój biznes dbał/a, tak będziesz zarabiał/a.