Mega partner Familo

 Dołączył do   naszego projektu mega partner familo, który nas mocno zaskoczył.

 

My, pierwsi uczestnicy projektu familo,  obciążeni starymi zasadami, ociągaliśmy się w pracy. Wstrzymywały nas wątpliwości w pozytywne skutki zmian. Wtedy pojawiał się  się On. Nowy partner Familo. 

 

Podczas gdy my zniechęcamy się zmianami przestajemy działać, a dla kogoś nowego nie ma żadnych zmian. Dla niego jest Tu i Teraz.  Gdy my wstrzymujemy się z działaniem, bądź  działamy bez większego przekonania, nasz mega partner familo patrzy Co i Jak, co już można wykorzystać, z czym poczekać i działa. On wie, że działanie to podstawa sukcesu.

 

Mega partner Familo wchodzi i działa

 

Co takiego zrobił?

Nie skażony poprzednimi zasadami współpracy  dołączył do familo i dynamicznie zaczął działać. Tylko tyle i aż tyle.

 

Program NetBiz, zmieniony i przeobrażony w projekt Promotora został wstrzymany. Na dzień dzisiejszy, mógł on więc zarejestrować się w familo i wykupić „Pakiet szkoleń”, stając się tym samym partnerem Familo. (jeszcze nie promotorem). Jako partner mógł zarobić znacznie mniej. Nie przeszkadzało mu to jednak działać. Nie czekał na możliwość większego zarobku. Zaczął polecać Familo jako źródło dochodów.

 

Mega partner Familo, w jeden dzień pracy zarobił trzy tysiące złotych.

 

Tak 3000 zł. Nie czekał na moment otrzymania reflinka (link polecający). Nie czekał na  Promotora. Wykorzystał wiedzę, którą podajemy osobiście, oraz na poniedziałkowych i środowych webinarach. Robił, co miał zrobić by zacząć. Z chwilą gdy zobaczył reflink w swoim biurze Familo, wykorzystał go uwieńczając nim swoje dzieło.

 

Teraz już będzie też mógł spokojnie korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje projekt promotora. Jeżeli ktoś inny może, możesz i Ty.

 

PODEJMIJ DECYZJĘ!

 

Możesz nadal kupować w “marketach” i płacić 100% ceny lub wykorzystaj szansę:

 

ZACZNIJ ZARABIAĆ! I KUPUJ ZA 10% CENY

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *