Nie pytaj „Czy ?” – Pytaj „Jak zarabiać z familo?” Pytanie „JAK” jest moim podstawowym Źródłem Wiedzy, niemal na każdy temat. Na tak zadawane pytanie zawsze dostaniemy odpowiedź. Może właśnie dziś i Ty uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie. To może być, bo przecież jesteś Tu i czytasz. A to znaczy, że szukasz odpowiedzi na pytanie „JAK zarabiać”? Drugie pytanie to „GDZIE zarabiać”? Prawda, że zadajesz sobie takie pytania?

 

W odpowiedzi na pytanie: „Jak zarabiać z familo”, otrzymasz jednocześnie wiedzę na dwa pytania – Jak?  i  Gdzie?

 

Nie chcę Cię zanudzać. Przejdźmy więc do konkretów.

Na początek pokażę Ci JAK oszczędzam na własnych zakupach. W maju złożyłam zamówienia na e_produkty. Przygotowałam dla Ciebie obrazek z tego zamówienia.

 
Jak zarabiać z familo

 

Nie proponuję Ci takiego zakupu. Każdy kupuje to, czego sam potrzebuje. Mnie były potrzebne  e_produkty, których Tobie nie polecam jako pierwszego zakupu.

 

Jeżeli chcesz wiedzieć jak zarabiać z familo, Najpierw trzeba Ci wiedzieć,  jak robić zakupy w sklepie familo.

 

Popatrz dokładnie na moje zamówienie. Zobaczysz jak zarabiam.

 

Zrobiłam zakupy za 298,00 zł. a zapłacę za nie 29,80 zł.

 

Tyle wyciągnę z własnej kieszeni. Resztę (268,20 zł.) czyli ok. 90% wartości zakupów pokryją moje wygenerowane (w formie e_Monet) rabaty w Familo.

 

Tym to sposobem kupuję: artykuły spożywcze, chemii gospodarczej, artykuły zoologiczne (dla mojego kotka), artykuły kosmetyczne i wiele innych do domu i ogrodu, a także dla dzieci. Firmy – do biura.

 

Czy już wiesz jak zarabiać z familo?

 

Tak, właśnie tak – Zarabiaj na własnych zakupach. Sklep wynagradza Cię za zakupy rabatami, naliczanymi w formie eMonet (wirtualna waluta familo). Kiedy już masz dużo tych eMonet, część z nich zamieniasz na złotówki (zlecenie wypłacenia na konto bankowe). Wtedy oczywiście płacisz podatek od dochodu.

 

Z tego też powodu wielu klientów familo, kupuje także paliwo. Familo jest pierwszym w Polsce sklepem internetowym sprzedającym paliwo.

 

To jeszcze nie wyjaśnia Ci całej tajemnicy o tym, jak zarabiać z familo. Muszę Ci bliżej opisać moje zamówienie.

 

WARTOŚĆ KWALIFIKOWANA (WK) – w przypadku większości produktów jest równa cenie detalicznej. W niektórych przypadkach może być większa lub mniejsza. Aby uzyskać korzyści wynikające z PROGRAMU PREMIOWEGO, to WK a nie cena, decyduje o kwalifikacji zakupowej.

Wartość ZDP (Zysk Do Podziału) – jest to wartość, którą Familo przypisuje do każdego produktu. ZDP jest przeznaczony do podziału pomiędzy Uczestników (aktywni klienci) PROGRAMU PREMIOWEGO Familo.

Jak więc widzisz, wartość mojego zamówienia to 298,00 zł. Natomiast wartość ZDP przypisana do każdego produktu to w sumie 18,36

Jednakże właśnie te produkty mają wyższą Wartość Kwalifikowaną (patrz na zamówienie) – w sumie 410,00. Podnosi to wartość ZDP do 30, 28

W rozliczeniu miesięcznym wartość ZDP naliczona od obrotu całej grupy zakupowej jest do podziału pomiędzy jej uczestnikami.

 

Czy to wyjaśnia Ci jak zarabiać w familo?

Oczywiście, że nie do końca. To wyjaśnia tylko podstawę dzielenia Zysku Do Podziału dla klientów. Czyli, skąd biorą się nasze (klientów) rabaty. Klient robi zakupy w sklepie familo i nic więcej go nie interesuje. On jest tylko klientem, a familo dzieli się z nim zyskami z obrotu. Fakt, że powoli przybywa mu rabatów, to taki pozytywny skutek uboczny.

 

Już na starcie możesz otrzymać BONUS – To nagroda dla Ciebie za dokonanie pierwszego zakupu produktów na kwotę 150 zł lub więcej w sklepie Familo! (zakupy za min. 150 zł. + 6,99 koszt dostawy, co daje w sumie 156,99 zł). To jest minimum uprawniające do bonusu.

 

Klient sklepu familo ma swoje przywileje. Może skorzystać z możliwości przyspieszenia i zwiększenia przypływu eMonet. Już z chwilą zaksięgowania pierwszego zamówienia w sklepie, klient otrzymuje reflink polecający, który wygląda tak: http://biuro.familo.com/r/twojanazwa. Wraz z reflinkiem zostaje umieszczony w kręgu grupy konsumenckiej i otrzymuje dostęp do swojego biura. Może obserwować jak w jego kręgu przybywa nowych klientów i jak z obrotu wynikającego z ich zakupów przybywa mu rabatów. Klient generuje rabaty, tylko w przypadku gdy on sam w danym miesiącu zrobi zakupy w sklepie familo. I to jest sprawiedliwe. Kto kupuje (przyczynia się do wzrostu obrotów), ten otrzymuje ZDP

 

Wobec tego. Jak zarabiać z familo dużo pieniędzy?

Zarabiamy począwszy od pierwszego zakupu (bonus), następnie od polecania sklepu. Wykorzystujemy do tego reflink rejestracyjny: http://biuro.familo.com/r/gxsd lub reflink do sklepu: http://www.familo.com/r/gxsd – Rejestracja do sklepu jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje – Otrzymujesz tylko możliwości. Od Ciebie zależy, czy i jak je wykorzystasz.

 

Można w ten sposób uzyskać wysokie dochody miesięczne. Szczegóły poznasz w poniedziałek o godzinie 20:00.
Zapraszamy: http://login.meetcheap.com/conference,pl,familo

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *