Dobra Paczka z Familo to dar od Społeczności Konsumenckiej Familo, dla dzieci przebywających Domach Dziecka.

Dobra Paczka z Familo

Każda osoba nawet nie zarejestrowana w sklepie familo będzie mogła dołożyć do paczki coś od siebie. Najpierw jednak ktoś musi taką paczkę otworzyć, a to mogą robić osoby zarejestrowane w familo. 

 

Otwarcie Dobrej Paczki, to dokonanie zakupu dowolnych produktów za co najmniej 50 zł. + 6,99 zł. koszt przesyłki. Paczkę przeznaczamy dla wybranego beneficjenta, z listy akceptowanych beneficjentów: http://domydziecka.org/placowki.html.

 

Dobra Paczka z Familo będzie ogólnie dostępna.

 

Każdy internauta będzie mógł dorzucić do paczki wybrane przez siebie produkty.Aczkolwiek gdy zobaczymy że ktoś dołożył 1 baton, lepiej dla dzieci dorzucić drugi, trzecia itd. Aby jeden baton z paczki nie był dzielony na kilka, kilkanaście dzieci.

 

Po 7-miu dniach, paczka zostanie zamknięta i wysłana pod adres D.Dz. wskazanego przez otwierającego paczkę. W jednym tygodniu może być tylko jedna paczka otwarta dla tego samego Domu Dziecka. Po jej zamknięciu, ten sam (lub inny) użytkownik naszej społeczności może otworzyć kolejną paczkę. W ten sposób unikniemy sytuacji, gdzie w jednym tygodniu byłoby kilka otwartych paczek dla tego samego beneficjenta.

 

Dobra Paczka z Familo jako dar serca.

 

Dar serca który każdy może dać od siebie dołączając (bez kosztów i zobowiązań) do Społeczności Konsumenckiej Familo, bez konieczności robienia zakupów dla siebie.

 

Osoby prywatne, firmy, instytucje, a także sami przedstawiciele placówek mogą otwierać paczki dla wybranego Domu Dziecka.
Można będzie też przy robieniu zakupów w sklepie Familo dla siebie, dodawać produkty do już otwartej paczki.

 

Zarejestrowani w familo Beneficjenci (przedstawiciele Domów Dziecka) będą mogli robić listę potrzebnych produktów, a także otwierać paczki (jak wszyscy) za minimum 50 zł. + koszt pszesyłki.

 

Każda osoba z naszej społeczności, która zechce otworzyć Dobrą Paczkę dla Domu Dziecka, którego nie ma na liście beneficjentów, będzie ona mogła zgłosić kandydaturę Beneficjenta w formularzu kontaktowym.

 

Projekt Dobra Paczka z Familo jest wspierany przez wielu muzyków, zespoły i solistów, które wspólnie z nami są chętne pomagać dzieciom.

 

W założeniu było, że projekt „ Dobra Paczka ” ruszy w czerwcu. Nie udało się, jako że postanowiono udoskonalić projekt technicznie i organizacyjnie. Cierpliwie czekamy. Czekaliśmy długo z planem organizacji projektu, więc i teraz poczekamy jeszcze trochę.

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *