Biznes Gospodarstwa Domowego

 

Mój „Biznes Gospodarstwa Domowego” (BGD) – To pieniądze ukryte w moich wydatkach. Czyli moje pasywa zamienione w aktywa.

 

Nasz dom, nasz samochód, ogród, nasze gospodarstwo domowe bez końca wyciągają pieniądze z naszej kieszeni. Ciężko pracujemy, zarabiamy i wydajemy. Każdego dnia, przez cały miesiąc mamy stałe i okresowe wydatki, a często także te nieprzewidziane. Teraz możemy je wykorzystać.

Możemy z nich zrobić:

 

 Biznes Gospodarstwa Domowego

Pora zadbać o swoje zasoby finansowe. Jeżeli nie zrobisz tego dziś, jutro będziesz w tym samym punkcie wyjścia w jakim jesteś dziś.

 

Z nami, nie jest to trudne.

 

Przyłącz się poprzez bezpłatną rejestrację, którą umożliwia Ci niniejsze zaproszenie

 

Poznaj naszą ofertę i przygotuj swoje pierwsze zamówienie. Jeżeli osiągnie ono wartość co najmniej 150 zł. otrzymasz „bonus startowy”, do wykorzystania przy kolejnym zakupie.

 

Jeżeli chcesz być tylko klientem sklepu Familo, nic innego nie musisz robić. Tylko kupować kiedy chcesz i co chcesz. Jak w każdym sklepie.  Żadnych zobowiązań. Masz raczej przywileje. Zostajesz umieszczony w kręgu konsumentów. System Familo będzie pracował dla Ciebie, dbając o to by przybywało Ci rabatów do ok 120 zł/m. To Twój podstawowy przywilej. Po zrobieniu pierwszych zakupów o wartości min. 50 zł. otrzymasz reflink a wraz z nim przywilej polecania sklepu. I to jest Twój drugi przywilej konsumencki familo. Jako aktywny klient posiadający reflink możesz:

 

Powiedzieć lub napisać do znajomych o naszej inicjatywie, zaprosić ich na spotkanie informacyjne lub przesłać im podstawową prezentację, razem ze swoim linkiem referencyjnym (reflink).

 

Zapraszając swoich znajomych do Familo podnosisz swój status do Prosumenta. Nie zdajesz się wyłącznie na działanie innych. Sam decydujesz o szybszym i wyższym generowaniu rabatów dla siebie.

 

Jako prosument Możesz osiągnąć zyski do 3276 eMonet. miesięcznie. A to oznacza, że już wiele swoich zakupów zrobisz płacąc za nie jedynie 10% ich wartości. Np.  Kupując produkty za 2000 zł. zapłacisz ok. 200 zł. – Sam/a ustalasz jakiej wysokości (nie większy jak 90%) ma być Twój rabat.

 

Postaraj się aby co najmniej raz w tygodniu poszerzać swoją wiedzę z zakresu efektywnego komunikowania się z osobami, które już są w Twojej grupie zakupowej, (zaproszeni przez Ciebie) albo przekaż je pod opiekę osobie, która Ciebie zaprosiła. Niczego nie tracisz, a wiele zyskujesz.

 

Twój trzeci przywilej: Partner Familo otrzymuje możliwość zarabiania z familo do kilkudziesięciu tysięcy złotych; eMonety nie wykorzystane na zakupy, zamienione w złotówki są wypłacane (na życzenie) na konto bankowe. Szczegółowe informacje na środowych webinarach dla prosumentów i partnerów. (link w e_biurze).

 

Często słyszymy nawoływania do oszczędzania. Jak oszczędzać gdy nie ma z czego? – Dziś ważniejsze jest rozsądne zarządzanie i powiększanie dochodów. Zrozumienie, że swój Biznes Gospodarstwa Domowego prowadzimy przez większość lat swojego życia. Tylko od nas zależy jaki on jest. Familo umożliwia uczynienie go łatwym i bogatym.

 

Biznes Gospodarstwa Domowego to rozsądne zarządzanie wydatkami.

 

Rząd prowadzi gospodarkę krajową, opartą często na długoterminowych planach. Krytykujemy rząd za sposoby  zarządzania finansowymi. Jak sami swoimi finansami zarządzamy? Jak my prowadzimy swój „Biznes Gospodarstwa Domowego”? Każdy z nas powinien umieć i chcieć dbać o ten nasz biznes.  Planować go długoterminowo, bo jest  to nasz biznes na całe życie – na życie naszych dzieci, wnuków.

 

Praca na  etacie. Coś tak nie stałego i nie pewnego, nie zapewni nam poczucia bezpieczeństwa finansowego. W familo dbamy o nie sami. Jednym idzie to łatwiej, innym trudniej, ale wystarczy być tylko klientem familo by nasze wydatki mogły pracować dla nas. Możemy je oszczędzać wydając i możemy pomnażać ich przypływ.

 

Od tysięcy lat każdy z nas prowadzi „Biznes Gospodarstwa Domowego”, nie mając wiedzy o zarządzaniu finansami. Jednak zarządzamy nimi. Oszczędzaj, odmawiaj sobie, zaciskaj pasa, odkładaj na czarną godzinę. Nie  tędy droga. Taka nauka nie była o tym jak prowadzić Biznes Gospodarstwa Domowego. Tego nauczy Cię familo.

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się z innymi na Facebooku i na Google+:

Odpowiedz na komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *